PeugeotSUV 5008

İDDALI TASARIM

PEUGEOT SUV 5008

Etkileyici ve heyecan uyandıran tasarımla ilgili algınızı değiştirin. Yeni 7 koltuklu PEUGEOT SUV 5008, zarif ve olgun hatlarla daha da modern bir siluet ortaya koyarken güçle zarafet arasında mükemmel bir denge sunuyor. Yeni bir çerçevesiz ön ızgara ve marka kimliğini yansıtan far imzasıyla ön tasarım; yeni metal detaylara sahip tampon ve parlak siyah yan detaylarla mükemmel bir uyum gösterirken, dikkat çekici ve özgün bir görünüm sergiliyor. Yükseltilmiş gövde tasarımının dinamik ve sportif duruşu, farların çizgisini arka spoylere kadar uzatan krom parçayla güçlendiriliyor. Atletik ve kaslı gövdeyi yeni elmas kesim19 inçlik San Francisco alüminyum alaşım jantlar* tamamlıyor.

*Versiyona göre mevcut veya mevcut değil.

ÇERÇEVESİZ ÖN IZGARA

İnce hatlarla en uç noktaya kadar uzanan ve küçük efektlerle hareketlendirilen yeni dikey konumlu çerçevesiz ön ızgara, tamamen akıcı ve gövdeyle bütünleşen bir ön yüzü beraberinde getiriyor.

YENİ ÖN FARLAR

Karakteristik tasarım kodlarını bünyesinde barındıran ve marka imzası taşıyan "aslan dişi" gündüz farlarıyla henüz ilk göz temasında fark edilen ön farlar, giriş seviyesinden itibaren LED teknolojisi ile donatılıyor. Bu ayırt edici tasarım etkin bir aydınlatmayı, fark edilebilmeyi ve güvenli bir sürüş garanti ediyor.

STOP LAMBALARI

Yeni PEUGEOT 5008'e arkadan bakıldığında; parlak siyah şerit, puslu şeffaf camları, akan sinyal lambalarıyla ve 3-boyutlu pençeleriyle yenilenen tam LED stop lambalarıyla güçlü, modern ve prestijli bir görünüm dikkat çekiyor.

PANAROMİK CAM TAVAN

Alüminyum tavan barlarıyla donatılan "Black Diamond" tavan, otomobilin güçlü ve akıcı tasarımını destekliyor. Panoramik cam tavan, sağladığı aydınlık ve ferahlık hissiyle tüm yolculara benzersiz bir yolculuk deneyimi yaşatıyor.

İÇ HACİM

Yeni PEUGEOT SUV 5008, oldukça cömert bir iç hacim sunuyor. Zekice tasarlanan ve uygulanan iç mimari, koltuklar arasında neredeyse sınırsız ve modüler bir alan sunuyor. Ayrıca, basit bir ayak hareketiyle kolaylıkla açılıp kapanan Eller Serbest Bagaj Kapağı geniş bagaja kolay erişim sağlıyor.

BLACK PACK OPSİYONU

En üst donanım seviyesi ile sunulan ve koyu renkli zarif eklentileri beraberinde getiren "Black Pack" ile Yeni PEUGEOT SUV 5008 çok daha şık ve çok daha dinamik bir görünüm sergiliyor; - Çerçevesiz ön ızgara ve "Aslan" logosu "Koyu Krom" olarak daha sportif bir görünüm kazanıyor. - PEUGEOT, 5008 ve GT logolarıyla tavan barları saten siyah olarak yer alıyor. - Spoyler, ön çamurluk kaplamaları, tavan ve spoyler kaplamaları ve arka tampon eşiği parlak siyah olarak dikkat çekiyor.

ETKİLEYİCİ STOP LAMBALARI

Parlak siyah şerit, puslu şeffaf camlar, akan sinyal lambaları ve 3 boyutlu pençeleriyle yenilenen tam LED stop lambalarıyla yeni PEUGEOT SUV 5008; arkadan bakıldığında da güçlü, modern ve prestijli bir görünüm sergiliyor.

BAĞLANABİLİRLİK

Günlük hayatı kolaylaştırmak üzere okunaklı ve sezgisel kullanım sunan yeni 10 inçlik HD dokunmatik ekran*, ses tanıma özelliğine sahip bağlı 3-boyutlu navigasyonla donatıldı. Uyumlu favori uygulamalarınızı dokunmatik ekrana yansıtmak için Mirror Screen* işlevini kullanın ve telefonunuzu orta konsolda şarj edin. Ayrıca arka koltuk yolcuları için iki adet USB* şarj soketi de bulunuyor.

YENİ GÖSTERGE PANELİ VE KABİN KONFORU

Daha derin siyah ve daha etkin bir kontrastla yeni kişiselleştirilebilir ve yapılandırılabilir 12,3 inçlik dijital yükseltilmiş gösterge ekranı, daha hızlı tepki süresi ve daha iyi görüntü kalitesiyle sürücü tarafından seçilen bilgilerin çok daha kolay okunmasını sağlıyor.

YENİ DOKUNMATİK EKRAN

Yeni yüksek çözünürlüklü 10 inç merkezi dokunmatik ekran, kolay okunabilirliği ve tepkiselliğiyle araç fonksiyonlarına ve internete bağlı hizmetlere erişim sağlıyor.

KABİN KONFORU

Vücudu sarmalayan AGR* onaylı, ayarlanabilir masaj fonksiyonlu koltuklarına* konforlu bir şekilde oturarak, yeni PEUGEOT SUV 5008'in sessiz iç mekanının keyfini çıkarın.

PÜRÜZSÜZ SES KALİTESİ

On adet entegre hoparlörden oluşan, merkez ile tweeter hoparlörleri "Bronze Belem" ile süslenen Focal* marka üst seviye Hİ-Fİ ses sistemiyle yolculuklarınızın keyfini daha da arttırın.

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN PERFORMANS

Yeni PEUGEOT 5008'deki otomatik acil durum fren sistemi* ve genişletilmiş trafik işareti tanımlama sistemi* gibi en güncel sürüş destek sistemleri* günlük yaşamda size eşlik ediyor. 360 derece görsel park yardımcısı ve Park Assist teknolojileri şehir içindeki günlük park ve manevraları kolaylaştırıyor.
*Versiyona göre mevcut veya mevcut değil.
SUV 5008 Fiyat Listesi
Broşürlerimizi İnceleyin