YeniPeugeot 208

ZAMANIN ÖTESİNDE OLANLAR İÇİN

Tasarım harikası

Atletik silueti, uzun sportif gövdesi ve baştan çıkarıcı yuvarlak hatlarıyla Yeni Peugeot 208, güçlü bir kişilik sergiliyor. Koltuğunuza oturun ve yeni nesil Peugeot 3D i-Cockpit®’i keşfedin.

CAZİBENİN GÜCÜ

Alçak gövdesi, göz kamaştıran kıvrımları ve sportif gövdesiyle, PEUGEOT 208'in güçlü kişiliği daha ilk bakışta kendini belli ediyor. Canlı reklerle ifade edilen kendinden emin karakteri, Black Diamond* siyah tacanı, parlak siyah çamurlukları ile parlak siyah cam çerçeveleri* ve elmas kesim efektli aliminyum alaşım jantlarla vurgulanıyor.

GÖZÜ PEK VE ASİ

Yeni Peugeot 208 etkileyici ön yüzü; yatay krom ızgarası* Aslan Pençesi Full LED* ön farları ve gündüz yanan LED farları* ile kendisini izleyenlere keskin bir bakış atıyor. Onunla nereye giderseniz gidin, ilk siz fark edileceksiniz.

KUSURSUZ BİR AYDINLATMA

Parlak siyah eklentilerle ayrı bir tarz kazanan arka yüz, Aslan pençesi FullLED* arka stop lambalarıyla daha güçlü bir görünüm kazandı. Farlar güvenli bir sürüş ve dikkat çekmek için gece gündüz fark etmeksizin açık.

YENİLENEN ARKA YÜZ

Yeni Peugeot 208'in dinamik ve genç arka yüzü, spoiler* ile daha güçlü bir hal alıyor. Spoiler hem yakıt tüketimine katkı sağlıyor, hem de yol performansını arttırıyor. Krom egzoz çıkışları* parlak siyah tampon eklentileriyle* sportifliğe vurgu yapıyor

PANAROMİK CAM TAVAN

Gökyüzünü boydan boya görmenizi sağlayan panoramik cam tavan*, arka koltuklara kadar gökyüzünü izlemeye izin veriyor. Sevdiklerinizle daha evvel kat ettiğiniz yolları belki de şimdi yeniden keşfedeceksiniz.

DEĞER KATAN DETAYLAR

Dinamik ve sportif koltuklar, kaliteli malzemeler, çift dikişli dolgular size rahatlık ve huzur verecek. Daha modern bir görünüm için ambiyans aydınlatması* 8 farklı renk seçeneği ile otomobilizine kişisel dokunuşlar yapmanıza izin veriyor.

YENİ NESİL TEKNOLOJİ PEUGEOT 3D İ-COCKPİT®

Koltuğunuza oturun ve yeni nesil Peugeot 3D i-Cockpit®*’i keşfedin. Kompakt direksiyon simidi, konfigüre edilebilir 3D üç boyutlu dijital gösterge paneli, geniş 10" HD dokunmatik ekran* ve 7 şalter tipi düğme* ile çevik ve sezgisel sürüşü deneyimleyin.
*Versiyona göre mevcut veya mevcut değildir.

3D DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

3D fütüristk holografik ekrana sahip olan dijital gösterge paneli* tam da göz hizasında. Araç ve sürüşüyle ilgili bilgiler önem sırasına göre (güvenlik, sürüş desteği, navigasyon) ekrana gelecek şekilde tasarlandı. Devamlı görüntülenmesini istediğiniz bir bilgi varsa ekran ayarlarından dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

KULLANICI DOSTU VE SEZGİSEL EKRAN

Kontrol tamamen sizin. Geniş 10’’ HD* dokunmatik ekranı ses tanıma ile ya da direksiyon üzerinde bulunan kumandalar sayesinde yönetebilirsiniz*. Mirror Screen* özelliğiyle Apple CarPlay™,Android Auto ile uyumlu akıllı telefonunuzu dokunmatik ekrana yansıtıp hayata her zaman bağlı kalabilirsiniz.

HER ŞEY ÇOK PRATİK

Yeni Peugeot 208, akıllı telefonuzunu yerleştirebileceğiniz kablosuz şarj alanına* sahip yeni bir akıllı saklama bölmesine sahip. Üstelik sadece sizin için değil, sevdikleriniz için de aracın farklı noktalarında USB girişi* bulunuyor.

ASLAN KÜKREMEYE HAZIR!

Fırsatları kaçırmamak için Yeni Peugeot 208 fiyat listesine göz at.
Yeni 208 Fiyat Listesi
Broşürlerimizi İnceleyin
PEUGEOT 208