YeniPeugeot 208

YENİ PEUGEOT 408: HER AÇIDAN GÖZ ALICI

Tasarım Harikası

SUV kodlarıyla harmanlanmış dinamik silüet. Kusursuz tasarım. Yeni jenerasyon PEUGEOT-i-Cockpit®.

DİNAMİK TASARIM

Yeni Peugeot 408, dinamik silueti ve kusursuz tasarımı kalıpları kırıyor. Yeni 408’in tasarımında ilk göze çarpan markanın keskin hatları, güçlü duruşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yenilenen ön ızgara tasarımı, yeni PEUGEOT logosuna gururla ev sahipliği yapıyor. Göz alıcı ve modern tasarımı ile yolda güçlü bir duruş sergiliyor. Yerden yüksekliği artırılırken toplam yüksekliği korunarak elde edilen sportif tasarımı ve akıcı hatları aerodinamik özelliklerine vurgu yapıyor.

DİKKAT ÇEKİCİ ARKA TASARIM

Yeni Peugeot 408 arka tampondaki keskin hatlar sıradışı hatlar ile hayranlık uyandırıyor. Yeni Peugeot 408 özgün tasarımıyla dikkatleri üstüne çekiyor.

Peugeot 408 Ön Tasarımı

Yeni nesil Peugeot karakteristik tasarım özelliği ile yükseltilmiş uzun kaputu, Yeni Peugoet logosunun yer aldığı gövde rengi ve krom ön ızgarası ile çok dikkat çekici!

SÜRÜŞ KABİNİ

Yeni direksiyon üzeri kumanda tuşlarına sahip kompakt direksiyon simidi, kişiselleştirilebilen 3D dijital ön gösterge paneli ve çok pencereli ve kişiselleştirilebilir 10” kapasitif dokunmatik multimedya ekranına sahip yeni nesil Peugeot i-Cockpit® yüksek kalitede ergonomi ve teknolojiyi bir arada sunar. Yeni Peugeot 408'in dinamik silüeti, yerden yüksekliği ile bir araya gelerek sürüş keyfini yeni bir açıdan keşfetmenizi sağlar.
*Versiyona göre mevcut veya mevcut değildir.

3D DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

3D fütüristk holografik ekrana sahip olan dijital gösterge paneli* tam da göz hizasında. Araç ve sürüşüyle ilgili bilgiler önem sırasına göre (güvenlik, sürüş desteği, navigasyon) ekrana gelecek şekilde tasarlandı. Devamlı görüntülenmesini istediğiniz bir bilgi varsa ekran ayarlarından dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Yeni Peugeot 208 'in kullanıcı dostu ve sezgisel ekranı ile tanışın...

Peugeot 208 ile Kontrol tamamen sizin. Geniş 10’’ HD* dokunmatik ekranı ses tanıma ile ya da direksiyon üzerinde bulunan kumandalar sayesinde yönetebilirsiniz*. Mirror Screen* özelliğiyle Apple CarPlay™,Android Auto ile uyumlu akıllı telefonunuzu dokunmatik ekrana yansıtıp hayata her zaman bağlı kalabilirsiniz.

Peugeot 208 ile artık herşey daha pratik.

Yeni Peugeot 208, akıllı telefonuzunu yerleştirebileceğiniz kablosuz şarj alanına* sahip yeni bir akıllı saklama bölmesine sahip. Üstelik sadece sizin için değil, sevdikleriniz için de aracın farklı noktalarında USB girişi* bulunuyor.