PeugeotExpert Van

TİCARETTE YENİ DÖNEM: EXPERT VAN

Modern ve rakiplerinden ayrışan çarpıcı tasarımıyla Peugeot Expert, araç tasarım uzmanları tarafından ticaretin uzmanları için tasarlandı. Sınıf lideri yakıt ekonomosiyle beraber, benzersiz teknolojik özellikler ve üstün sürüş konforunu bütünleştiren Peugeot Expert, kendi sınıfında standartları yeniden belirliyor.

Sağlam ve Şık

Yeni güçlü tasarımıyla, PEUGEOT Expert’in sağlam ve şık tasarımı dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek konumlandırılmış yeni dikey radyatör ızgarası, yollarda ilk bakışta göze çarpmaktadır.

İLERİ TEKNOLOJİ

Güç ve özgürlük niteliklerini çağrıştıran PEUGEOT Expert’in akıcı hatları, dıştan bakıldığında geniş ve işlevsel bir iç mekanın varlığı hakkında ipuçları vermektedir.

MOBİL OFİS

PEUGEOT Expert kabininde, döner Moduwork tableti* orta kolçak ile birlikte açılarak size ergonomik ve pratik gerçek bir mobil ofis ortamı sunar.

SÜRÜŞ KEYFİ

İç mekanda, PEUGEOT Expert size beklentinizin üzerinde bir sürüş konforu sunmaktadır. Yüksek konumlandırılmış sürücü koltuğu sayesinde yola hakim bir sürüş sizi beklemektedir. İşlevsel ve ergonomik sürücü kabini, binek tipi sürüş pozisyonu ile çok sayıda yerleştirme gözü sunmaktadır.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

Aracınızın ön ve arka tamponlarında yer alan 4 sensör sayesinde, kör nokta uyarı sistemi* seyir sırasında sağ veya sol kör nokta bölgesinde bir başka aracın varlığı hakkında bilgilendirilmenizi sağlar. Bu durumda sizi uyarmak üzere dış dikiz aynalarından birinin üzerinde veya ön panel üzerinde bir ışıklı sinyal belirir.

Peugeot Expert Van Fiyat Listesi
Broşürlerimizi İnceleyin
* Versiyona göre mevcut veya mevcut değildir.