Peugeot 3008Peugeot 3008 | SUV

Peugeot 3008 Özellikleri

Yenilikçi SUV kodlarına sahip benzersiz tasarımıyla yeni PEUGEOT SUV 3008’i keşfedin. Karakteristik ve özgün tasarımı, güç ve zarafet ile dinamizm ve akıcı hatları birleştiriyor. Benzersiz PEUGEOT 3008 i-Cockpit® ve yenilikçi teknolojiler, kabin içi konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak için tasarlandı. Yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlar dinamik ve keyifli bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor.

YENİ ÖN GÖRÜNÜM

PEUGEOT SUV 3008'in özeli detaylara sahip güçlü ön görünümü, çerçevesiz ön ızgara ve tamponla bütünleşen detaylarla geleceğin estetik tasarım kodlarını şekillendiriyor.

YENİ ÖN FARLAR

Karakteristik tasarım kodlarını bünyesinde barındıran ve marka imzası taşıyan “aslan dişi” gündüz farlarıyla henüz ilk göz temasında fark edilen ön farlar, giriş seviyesinden itibaren LED teknolojisi ile donatılıyor. Bu ayırt edici tasarım, etkin bir aydınlatmayı ve güvenli bir sürüşü garanti ediyor.

YENİ ALÜMİNYUM ALAŞIM JANTLAR

Tamamen yeni 19 inç elmas kesimli alüminyum alaşım jantlar, geniş çamurluklar ve güçlü kapı üzeri hatlarıyla yeni PEUGEOT SUV 3008 dayanıklı, sağlam ve dinamik görünüm sergiliyor.

YENİ STOP LAMBALARI

Arkadan bakıldığında karakteristik 3 boyutlu aslan pençeleri ve dinamik sinyalleriyle yeni PEUGEOT 3008'in Full LED teknolojisine sahip stop lambaları göze çarpıyor. Füme bir camla kaplı stop lambaları siyah bagaj bandı ile birbirine bağlanıyor. Böylece daha geniş ve daha sportif bir görünüm elde ediliyor. Peugeot 3008 fiyat listesine ve Peugeot 3008 fiyat seçeneklerine ulaşmak için sayfamızın alt kısmındaki yönledirmelerden yada fiyat listesi sekmelerimizden faydalanabilirsiniz

Yeni Peugeot 3008'in Yenilikçi Teknolojisi

Yeni PEUGEOT SUV 3008’de kullanıma sunulan yeni nesil sürüş destek sistemleri, araç içi konforu ve güvenliği daha da ileriye taşırken yarı otonom bir sürüş deneyimine imkân sağlıyor.

MIRROR SCREEN

Mirror Screen* özelliğiyle Apple CarPlayTM veya Android AutoTM uyumlu akıllı telefonlarınızdaki uygulamalara ekran üzerinden erişim sağlanabilir ve kablosuz şarj özelliği ile her an hayata bağlı kalmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca arka koltuk yolcuları için mobil cihazlarını şarj etmek üzere iki adet USB soketi sunuyor.

Hİ-Fİ FOCAL SES SİSTEMİ

En güncel ses sistemleri teknolojileriyle donatılan Peugeot 3008 FOCAL Hİ-Fİ sistemi üst seviyede bir ses sistemi deneyimi sunuyor. Merkez ve tweeter hoparlörleri

GRIP CONTROL İLE HER KOŞULUN ÜSTESİNDEN GELİN

Advanced Grip Control, optimize edilmiş çekiş kontrol sistemi*, özel lastikler* ve Yokuş İniş Destek Sistemi (HADC)* özelliklerini içeren bir paket. Sistem aracın tutunma koşullarını, kar, çamur veya kum olmak üzere yol koşullarına uyarlama olanağı tanıyor. SUV 'de çığır açan yenilikçi Peugeot 3008 ile tanışmak ve fiyat bilgisine ulaşmak için aşağıdaki bağlantılarımızı kullanabilirsiniz.
*Versiyona göre mevcut veya mevcut değil.
Peugeot 3008 Fiyat Listesi
Broşürlerimizi İnceleyin