PeugeotPartner Van

YENİ PEUGEOT PARTNER VAN 2019 ULUSLARARASI YILIN TİCARİ ARACI SEÇİLDi

Partner Van

Yeni Peugeot Partner Van, sınıfında ilk olan ayrıcalıklı ve üst düzeyde ergonomi sunan Peugeot i-Cockpit® ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımıyla tüm bakışları üzerine çekiyor.

GERÇEK BİR

Ticari aracınız, gerek mobiliteniz gerek iş imajınız açısından önemli oolduğundan, PEUGEOT PARTNER'ın stiline, araç içi konforuna ve kullanım kolaylığına gösterilen özen, işinize değer katar ve size yepyeni bir demeyim sunar. PEUGEOT PARTNER, dikey konumlu ızgarası, modern tasarımlı aydınlatma grubu, alçak ve yatay kaputu, yüksek omuz çizgisi ve kısa burnuyla güçlü bir ön tasarım sergiliyor. Uzun yolculukların daha keyifli geçmesi için, akustik konfora özellikle önem verilmiştir.

KALİTELİ YOLCULUK

saklama bölmeleri, birden fazla kullanım amaçlı tasarlanmıştır, yolcu bölmesinde kolayca erişilebilir noktalara akıllıca yerleştirilmiştir: torpido gözü, bagaj tepsisi, orta koltuk minderini altında asma kilitlenebilir tavan ve üst torpido gözü. Yolcu koltuğunun karşısına, tavana konumlandırılan hava yastığının yerine yerleştirilen üst torpido gözü 15 inç bilgisayarı alabilecek genişlikte ve soğutma özelliğine sahiptir.

MULTIFLEX KOLTUKLAR

Geniş yükleme kapasitesi ve kullanılabilir hacmiyle Peugeot Partner Van, beklenti ve ihtiyaçlarınıza kolayca uyum sağlar. 4,75 metre uzunluğundaki Partner Van 2,16 metrelik kullanılabilir yükleme uzunluğuna sahiptir. MultiFlex koltuklarla birlikte 3 kişilik oturma alanı sunulurken, yolcu koltuğu sırtlığı katlanan aracın kullanılabilir ulunluğunu arttırabilir. Sırtlık katlandığında 3,44 metrelik uzunluktaki yüklerin taşımasında olanak sağlanırken, toplam yükleme hacmi de 3,90 m3'ten 4,40m3'e ulaşır. MultiFlex koltuklar, hem yolcu hem de sürücüye doğru döndürülebilen, orta koltuğun katlanır sırtlarına entegre sehpa sayesinde mobil ofis işlevi de görür. Ayrıca elektromekanik el freni sayesinde sürücü ve yolcu koltuğu arasındaki alan daha rahattır.

YENİ ÇALIŞMA ŞEKLİ

Yeni Peugeot Partner Van, aracınızı ofisinizin bir parçası haline getirecek. MultiFlex Koltuklar, hayatınızı kolaylaştıracak bir deneyim ve ticari araç sınıfında rakipsiz bir konfor sunuyor. 3 yolcu taşıyabilen bu koltuklar, katlandığında hareketli yazı masasına dönüşüyor. Ayrıca tüm iş aksesuarlarınız için tasarlanmış, yolcu bölmesindeki çok sayıda akıllı eşya saklama alanı da işinizde kolaylıklar sunuyor.

KONFOR VE İŞLEVSELLİK ELİNİZİN ALTINDA.

Yeni Peugeot Partner Van konforunuza özen gösteriyor. Profesyonel kullanımınız için tasarlanan sürücü bölmesi, konforunuza yönelik yüksek sürüş konumu ve geniş görüş alanıyla size sadece aracınızın keyfini çıkarmak kalıyor.Elektronik park freniyle aracınızı kolayca park edebilir veya park yerinden kolayca çıkabilirsiniz.

HAREKET İÇİN TASARLANDI

Yeni Peugeot Partner Van, en son araç modellerinde kullanılan EMP2 platformunun bir versiyonunu temel alıyor. Geniş taban alanı, daha kısa çamurluklar ve 11,5 metrelik kaldırımdan kaldırma dönme çapıyla daha kolay manevra yapmanıza olanak tanıyor ve yükleriniz için daha geniş bir yükleme alanı sunuyor.

Peugeot Partner Van Fiyat Listesi
Broşürlerimizi İnceleyin