PEUGEOT BAYKARALARYETKİLİ SERVİS HİZMETLERİ

BAKIM KAMPANYALARI

Mesai Saatlerimizi Uzattık!

  • Yoğun iş temposundan fırsat bulamayan müşterilermiz için Peugeot Baykaralar olarak servis saatlerimizi 20:30'a kadar uzattık. Periyodik bakım yaptıracak müşterilerimiz randevu alarak akşam bıraktıkları araçlarını ertesi gün sabah gönül rahatlığı ile teslim alabilir.

HER ZAMAN BAKIMLI VE GÜVENDE HİSSEDİN!

  • PEUGEOT Baykaralar yetkili servisinde Bonus ile yapacağınız 500 TL ve üzeri tüm harcamalarda peşin fiyatına 7 taksit fırsatı sizleri bekliyor.* Hemen servis randevunuzu alın uygun ödeme koşullarıyla PEUGEOT’nuzu ilk günkü gibi kullanın.

0-3 YAŞ PERİYODİK BAKIM KAMPANYASI

0-3 yaş arası Peugeot’nuz için profesyonel bakım paketi fırsatı! 3.299 TL’den başlayan* fiyatlarla aracınızın bakımını uzman ekibimize yaptırın, yola güvenle çıkın.

  • Bakım sonrası 1 yıl boyunca Peugeot Assistance hizmetlerinden de ücretsiz faydalanma fırsatlarını yakalayın.

3+ YAŞ PERİYODİK BAKIM KAMPANYASI

3 yaş üzeri Peugeot’nuzu Baykaralar yetkili servisimize getirin 2.499 TL’den başlayan* fiyatlara sahip Profesyonel Bakım Paketi ile ona iyi bakmaya devam edin.

  • Bakım sonrası 1 yıl boyunca Peugeot Assistance hizmetlerinden de ücretsiz faydalanma fırsatını yakalayın.

PEUGEOT BAYKARALAR
SERVİS RANDEVU TALEBİ

Size özel bakım teklifleri Peugeot yetkili servislerinde! Tercih ettiğiniz yetkili servisinizle iletişime geçmek ya da online randevu almak için hemen tıklayın. Üstelik bakım sonrası 1 yıl boyunca Peugeot Assistance* servisi de ücretsiz!

Adınız
Soyadınız
Telefon
Araç Plakası
E-Posta
Randevu Tarihi
İkame araç istermisiniz ?

Adres
Muratpaşa Mahallesi Uluyol Caddesi No:25/B Bayrampaşa /İstanbul
Telefonla randevu almak için
Bizi arayın
0 (212) 614 47 47