ExpertTraveller

ZARAFET VE MODERNLİK

Eşsiz tasırım, üstün sürüş konforu, güçlü 2.0L BlueHDi dizel motorlar, seçkin ve benzersiz ekipmanlar sunan Peugeot Expert Traveller ile yeni seyahat dünyasının keyfini çıkarmaya hazır olun.

EŞSİZ TASARIM

İlk görüşten itibaren Yeni Peugeot Expert Traveller, güçlü, zarif tasarımını ve modern ön yüzünün gücünü hissettiriyor. 17’’ alaşımlı jantlar* ve ekstra karartılmış arka camlar karizmasını güçlendiriyor.

GÖZ ALICI FAR

Dikey ızgarası, LED sürüş farları ve Xenon ön farlar* zerafeti tamamlıyor.

YOLCU KABİNİNE ERİŞİM KOLAYLIĞI

Standart olarak Motorlu Sağ Kayar Kapı ile sunulan Yeni Peugeot Expert Traveller sayesinde kapıyıı tek bir tuşa dokunarak rahatça açıp kapatabilirsiniz.

YOLCU KABİNİNE ERİŞİM KOLAYLIĞI

Eller serbest otomatik sürgülü yan kapılar ile*, kollarınız doluyken bile, Yeni Peugeot Expert Traveller’in kapılarını açabilir veya kapayabilirsiniz. Bu yeni donanım, aracın arka tamponunun altında basit bir ayak hareketi ile sürgülü yan kapıların kilidini çözer ve kapıları açar. Bunun için, elektronik anahtarın üzerinizde olması yeterlidir.

SÜRÜCÜ İÇİN KONFOR

Yeni Peugeot Expert Traveller’ın modern tasarımlı kokpitinde kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Ergonomik yapılı yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu, direksiyondan kumandalı radyo, 7’’ dokunmatik ekran ve modern gösterge paneli ile beraber sunulmaktadır.

SÜRÜCÜ İÇİN KONFOR

Yeni Peugeot Expert Traveller tüm gereksinimlerinize adapte olur. Benzersiz yolculuk keyfi sürmek için arka bölümde bulunan her iki sıradaki koltukları dilediğiniz gibi yatırabilir, katlayabilir ve çıkarabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınıza göre iç hacmi değiştirmek mümkün olur.

Peugeot Expert Traveller Fiyat Listesi
Broşürlerimizi İnceleyin