PEUGEOTASSISTANCE

PEUGEOT ASSİSTANCE: BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ

Aşağıdakine benzer durumlarda Peugeot Assistance hattından 7/24 destek isteyebilirsiniz: Araç arızası Kaza Anahtar kaybı Anahtarların aracın içinde kalması Hatalı yakıt dolumu 1. Varsa Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi bitene kadar yoksa yaşına bakılmaksızın Peugeot yetkili servisinde periyodik bakım yaptıran tüm PEUGEOT araçlarda 1 yıl süreyle geçerlidir. 2. Her türlü kaza, aracın yolda kalmasına neden olan her türlü mekanik, elektrik veya elektronik arıza (Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi olan araçlar hariç, akü arızaları kapsam dışıdır) hizmet kapsamındadır. Yeni araç garantisi ile, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi bulunan araçlar da, bu kapsamda yol yardım hizmetinden faydalanır . Hizmet kapsamından muaf tutulan araçlar: Ambülans veya sağlık hizmetlerinde, taksi, dolmuş veya ücretli yolcu taşıma, kısa veya uzun süreli araç kiralama ve toplu taşıma hizmetlerinde kullanılan araçlar (Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi olan araçlar hariç). 3. Onarım ücretleri hariçtir. 4. Sürücüler ve yolcular (en fazla tescil belgesinde belirtilen sayıda). 5. Araç uygunluğuna göre en fazla 4 işgünü boyunca azami denk kategoride bir kiralık/yedek araç tahsisi, tren veya uçak bileti, konaklama (3 yıldızlı otelde en çok 4 gece oda-kahvaltı).

PEUGEOT ASSISTANCE

Türkiye genelinde 7/24 hızlı yol yardım hizmeti

Türkiye’nin her yerinde, yaşına bakılmaksızın Peugeot model aracınızın yolda kalmasına neden olan arıza ve kazalar halinde, Peugeot Assistance hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hem de hiçbir ilave sözleşme imzalamadan ve kilometre sınırı olmaksızın. Peugeot Assistance hizmetine 0850 399 26 26 no’lu telefon ile ya da My Peugeot mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

MY PEUGEOT UYGULAMASI

PEUGEOT ASSİSTANCE HİZMETİNDEN ÜCRETSİZ YARARLANIN!

Size destek olmaya her zaman hazırız. Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi süresince, ayrıca araç yaşına bakılmaksızın Peugeot yetkili servisinde periyodik bakım yaptıran tüm Peugeot araçlarda 1 yıl süreyle Peugeot Assistance hizmetinden hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Peugeot Assistance hattını arayarak, 7 gün/24 saat hizmet alabilirsiniz. Yol yardım ekiplerimiz, aracınızın bulunduğu noktaya gelerek, sorununuzu yerinde çözer veya gereği halinde en yakın Peugeot yetkili servisine çekilmesini sağlar. Gerekli durumlarda, siz ve araçtaki yolcular için ulaşım veya konaklama desteği de sağlanır. Peugeot Assistance kapsamında yararlanabileceğiniz hizmetler: Ücretsiz yol yardımı En yakın Peugeot Yetkili Servisi’ne çekici hizmeti Ulaşım olanağı Konaklama olanağı Ekstra sözleşme olmaksızın hizmet

SERVİS RANDEVU TALEBİ