YENİPeugeot 308

YENİ PEUGEOT 308

Şık Tasarım

Hiç şüphesiz sınıfının en iyisi olan yeni Peugeot 308 keskin baştan çıkarıcılığı, güçlü karakteri ve dinamizmi ile seni büyüler. Her anı özel kılmak için, araç içi deneyimini güçlendiren yeni Peugeot i-Cockpit®'in yenilikçi ve ödüllendirici teknolojilerine güvenebilirsin. Verimliliği ve performansı en iyi şekilde birleştiren sürüş konforu için, benzinli veya dizel motorlardan birini tercih edebilirsin. Peugeot 308 fiyat seçeneklerine ve peugeot 308 fiyat listesine aşağıdaki bağlantılarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Peugeot 308 -KESKİN BAŞTAN ÇIKARICILIK-

İlk bakışta, ürün serisinin doğal olarak en iyisi olan yeni PEUGEOT 308'in keskin baştan çıkarıcılığı seni şaşırtır. Bu model ile, markanın tarih ve hiper-modernliği birleştiren zamansız kimliği olan yeni PEUGEOT arması ilk kez tanıtılmıştır. Güncel tipografiye sahip bu amblem, heybetli bir şekilde radyatör ızgarası üzerinde yer almaktadır. Kaput üzerinde ise Peugeot 308 monogramı, yenilenmeyi işaret eden bir ön kısım ile sunulmuştur.

CESUR ORANLAR

Yeni Peugeot 308'in şaşırtıcı silueti her açıdan dinamiktir. Cesur oranlara sahip atletik ve net çizgileri güçlü karakterini vurgular: • Büyük ızgarasının iddialı dikey tasarımını uzun bir kaput tamamlar. • Aracın arka kısmı kaslı ve güçlü bir görünüme sahiptir ve aerodinamiği alçaltılmış tavan hattı ile güçlendirilmiştir.Görünüm olarak daha büyüktür ve tekerlekleri üzerinde sağlam bir profil sergiler. • Şık ve akıcı profili, aracın atletik hatlarını ortaya çıkarır.

ÖN FARLAR

Ultra kompakt ön simgesel aydınlatma tasarımı kesinlikle modern ve teknolojiktir. İnceliği güçle birleştiren ön farlar Yeni Peugeot 308'in dinamiklerinin ve kimliğinin bir yansımasıdır. Keskin ve ince, LED teknolojisine* veya PEUGEOT Matrix LED Teknolojisine sahiptir* ve ön tampon üzerinde diş biçiminde yer alan LED gündüz farları markanın ışık imzasını tamamlar.

ARKA LAMBALAR

Teknolojik ve modern arka simgesel aydınlatma Full LED ultra kompakt farlardan* veya Aslan Pençesi özel aydınlatma sergileyen Full LED 3D farlardan* oluşur.

HAYALİNİZDEKİ SÜRÜŞ KEYFİ

Yeni Peugeot 308, özellikle konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak için çok sayıda sürüş ve manevra yardımı ile donatılıştır. Peugeot 308 Fiyat Listesine ve Peugeot 308 fiyat seçeneklerine sayfamızdaki fiyat listesi bölümünden ulaşabilirsiniz

TEKNOLOJİK RUH

Kesinlikle ergonomi ve sezgisel olan Yeni Peugeot 308 PEUGEOT i-Cockpit®, araç içinde geçirdiğin zamanı kaliteli bir zamana dönüştürmek için özenle tasarlanmış tüm özelliklere kolay erişim sağlar.

ERGONOMİYE HİZMET EDEN TASARIM VE TEKNOLOJİ

Peugeot 308 Panelinde sürücü için gerekli tüm bilgiler yeni gösterge panelinde görüntülenir. Göz hizasında bulunan bu panel, yerleşik bir 10 inçlik dijital ekran ile sunulur. GT versiyonunda, i-Cockpit® 3D üçüncü boyuta geçiş yapar.

Yeni Peugeot 308 - BİR AKILLI TELEFON GİBİ -

10 inçlik yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran tamamen ve kolayca özelleştirilebilir, widget'lar veya kısayollar içeren çok pencereli bir ekranın görüntülenmesine olanak sağlar, kullanımı çok kolaydır ve bir tablete benzer şekilde duyarlıdır.

YENİ ORTA KONSOL

Özenli tasarımıyla orta konsol üzerinden sürücü tarafında aracın tüm dinamik kontrollerini bir araya getiren bir kemer bulunur.

ANLIK KONFOR

Her sürüş modu için LED ortam aydınlatmasını* tercihine göre özelleştir. Huzur içinde yolculuk yapın. AQS (Air Quality System), tek başına hava devridaimi işlevinin ektileştirilmesini sağlar. Bir hava işleme sistemi olan Clean Cabin* ile tamamlanır. Hava kalitesi, orta dokunmatik ekranda görüntülenir.

MOTORLAR

Yeni Peugeot 308, tamamı Stop&Start işlevi ile donatılmış, CO2 içeriği bağlamında en yeni nesil €6 motorlarla* donatılmıştır. Benzinli versiyonda, 1,2L'lik 3 silindir motorlar: • PureTech 130 S&S BVM& • PureTech 130 S&S EAT8*. Dizel versiyonda, 1,5L'lik 4 silindir motorlar: • BlueHdi 130 S&S EAT8*.
*Versiyona göre mevcut veya mevcut değil.
Peugeot 308 Fiyat Listesi
Broşürlerimizi İnceleyin
YENİ Peugeot 308'i keşfedin!