Peugeot508

Peugeot 508

Radikal bir sedan

Alçak ve dinamik silueti, agresif ön tasarım detayları, kaslı ve güçlü stiliyle, PEUGEOT 508 Fastback sportiflik ve zarafette yeni bir çığır açıyor. Araca derinlik kazandıran gövde tasarımı, titizlikle işlenen ızgara detayı ve yeni ışık imzası modelin şık, cesur ve yenilikçi ruhuna dikkat çekiyor.

Yeni Peugeot 508'in göz alıcı farlarıyla : yolunuzu aydınlatın!

Markanın kendine özgü yeni far imzasını* taşıyan tam LED farlar, otomatik yükseklik ayarlama işlevi* statik viraj aydınlatma işleci ve ön sinyal lambaları sayesinde gün boyunca size gelişmiş bir görsel konfor sunuyor. Optimum sürüş deneyimi ve güvenlik için daima çevrenizi rahatça görebilir ve görünebilirsiniz. Yeni Peugeot 508

STOP LAMBALAR: DİKKATLERİ ÜZERİNİZE ÇEKİN

Markanın imzası olan arka aydınlatma grubu, üç boyutlu "pençe etkisi" veren LED lambalardan* oluşuyor. Araç kilitlendiğinde veya açıldığında adeta dalgalanarak sola sağa doğru akıyormuş gibi görünüyor. Işık yoğunluğu, ışık koşullarına otomatik uyum sağladığından aracın dikkat çeken görünümü her saatinde gözler önünde oluyor.

508 İLE DÜNYAYA AÇILIN!

Çevrenizdeki güzelliğin tadını çıkarın. Panoramik açılır cam tavan* sayesinde arka koltukta oturanlar da dahil olmak üzere tüm yolcular etraflı geniş açıyla görebiliyor.

ÇERÇEVESİZ KAPILAR: ÖDÜN VERMEYEN TASARIM

Çerçevesiz kapılarının zarifliği Peugeot 508 fastback'in kendine has yalın tarzına kusursuz şekilde eşlik ediyor. Tasarım ekibi, estetik ve kaliteden taviz vermeden bu bütünlüğü korumak için tüm uzmanlığını kullandı. Titizlikle ele alınan oranlar, genel uyum ve gövde rengiyle her ayrıntı tasarıma başka bir mükemmellik katıyor.

BAGAJ: EKSTRA HACİM

Valizlerinizi kolayca yerleştirebileceğiniz geniş yükleme alanının* ekstra geniş bagaj kapağı açıklığı son derece pratiktir. Ayrıca Peugeot 508, "eller serbest" özelliğine sahip akıllı bir elektrikli bagaj kapağıyla* da sunuluyor. "Peugeot Open and Go" anahtarsız giriş sistemi ile bir araya getiren bu özellik sayesinde, ayağınızı arka tamponun altına doğru uzatarak bagajı kolayca açıp kapatabilirsiniz.

KENDİ YOLUNUZU ÇİZİN

Yeni PEUGEOT 508'de markanın en ileri teknolojik gelişmelerinden yararlanılmıştır. Hassas direksiyon hakimiyeti, benzersiz sürüş deneyimi ve emsal niteliğindeki yol tutuş performansını bir üst seviyeye taşıyan aktif süspansiyon sistemiyle(1) yeni model, her seyahatte keyif dolu anlar yaşatıyor. Peugeot 508 fiyat seçenekleri ve Peugeot 508 fiyat listesine sayfamızdaki fiyat listesi sekmesinden yada sayfamızın sonunda bulunan yönlendirmelerden ulaşabilirsiniz..
*Versiyona göre mevcut veya mevcut değil.

Peugeot 508 ile dünya ile bağlantınızı koparmayın!

Mirror Screen işlevini* kullanarak araçla uyumlu olan en sevdiğiniz uygulamaları 10

PÜRÜZSÜZ BİR SES İÇİN FOCAL Hİ-Fİ

Peugeot 508'in birinci sınıfı Hİ-Fİ FOCAL ses sistemi*, saf ve ince detaylı ses reprodüksiyonu sunarak iç mekanda Hİ-Fİ deneyiminin sınırlarını zorlar.

ÜST SEVİYE BİR KONFOR

Peugeot 508, her durumda optimum konfor için vücudunuzu adeta saran, AGR sertifikalı* sürücü ve yolcu koltuklarıyla donatıldı. Bu muhteşem koltuklar çok noktalı elektrikli ayarlara, oturuş pozisyonu hafızasına, çok noktalı masaj sistemine ve ısıtma özelliğine* sahiptir.

AKILLI DEPOLAMA

Kabin içinde çok sayıda saklama alanı bulunuyor. Ön kapılarda yer alan büyük ve kullanışlı bir şekle sahip kapı cepleri ile orta konsol içindeki ve çevresindeki saklama alanlarına eşyalar rahatlıkla yerleştirebiliyor. Üstelik arka koltuktaki yolcuların eşyalarına da kolayca erişebiliyor. Peugeot 508'in tüm yenilikçi sistemlerini keşfedin.

PEUGEOT 508 FİYATLANDIRMA VE FİYAT LİSTESİ

Peugeot 508 fiyat listesi
Kabiniçindeçoksayıdasaklamaalanıbulunuyor.Önkapılardayeralanbüyükvekullanışlıbirşeklesahip kapı cepleri ile orta konsol içindeki ve çevresindeki saklama alanlarına eşyalar rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Üstelik arka koltuktaki yolcuların eşyalarına da kolayca erişilebiliyor. Yeni Peugeot 508’in tüm yenilikçi sistemlerini keşfedin. Yeni Peugeot 508 fiyat listesi ve fiyat seçenekleri için aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Peugeot 508 Fiyat Listesi
Broşürlerimizi İnceleyin